banner_isbank
banner_tsf
GSB_mavi_-1
 

banner_isbank_468

  Save as Excel
TÜRKİYE SATRANÇ BİRİNCİ LİGİ
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnava direktörü : IO ÜMİT KÜÇÜKAHMETOĞLU
Başhakem : IA GÖKMEN MUŞ
Başhakem Yrd. : FA ATİLLA GÜRMEN
Yer : RIXOS OTEL / KONYA
Tarih : 22.06.2014 'den 29.06.2014'e
 
Tur 9 de 29.06.2014 da 10:00 Tur Bitiş Saati: 14:53
                       
9.1 5 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR FED 1½ - 6½ 1 KAYSERİ ŞEKER SPOR KULÜBÜ FED
1 GM GASANOV ELDAR 2495   UKR ½ : ½ GM FEDORCHUK SERGII 2655   UKR
2 ESEN NEJDET 2053 2155 TUR 0 : 1 IM KANMAZALP OĞULCAN 2441 2411 TUR
3 KOÇ İLKAY 2023 2110 TUR 0 : 1 IM ERDOGDU MERT 2423 2444 TUR
4 YİĞİT AHMET YASİR 1844 1904 TUR ½ : ½ IM ATALIK EKATARİNA 2433 2443 TUR
5 WGM MIRZOEVA ELMIRA 2241   RUS 0 : 1 IM JAVAKHISHVILI LELA 2474   GEO
6 YILMAZ ADA 1818 1916 TUR 0 : 1 AKSAKAL BORAN 1622 1740 TUR
7 KAMER KAYRA 1800 2019 TUR 0 : 1 YAZICI UĞUR DOĞA 1693 1866 TUR
8 ERECE ECE ALKIM 1638 1678 TUR ½ : ½ AKSOY AYÇA 1771 1891 TUR
9.2 3 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR FED 6 - 2 15 İZMİR KARŞIYAKA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ FED
1 GM VOLKOV SERGEİ 2579   RUS ½ : ½ IM ZARKUA DAVİT 2409   GEO
2 FM YEKE SERKAN 2235 2243 TUR ½ : ½ IM AGHASİYEV KAMAL 2401   AZE
3 ERŞAHİN BÜLENT 2196 2235 TUR 1 : 0 ÇAPAN OZAN 1927 1918 TUR
4 KÜÇÜMENLER TARKAN 2088 2129 TUR ½ : ½ MOLLA ERSEN   1952 TUR
5 WGM NİKOLOVA ADRIANA 2303   BUL 1 : 0 NURLU SELİN 1575 1665 TUR
6 GÜNDOĞAN CEM 2054 2177 TUR 1 : 0 TUNA ALP 1777 1882 TUR
7 KILIÇ EFE MERT 1859 2061 TUR ½ : ½ KESGİN HALİT KAAN 1823 1940 TUR
8 GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1770 1895 TUR 1 : 0 ÇELİK AKARSU BENGİ 1418 1614 TUR
9.3 8 HATAY SAMANDAĞ ALTIN PİYON FED 3½ - 4½ 2 DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ FED
1 IM SZABO BENCE 2410   HUN ½ : ½ GM IORDACHESCU VİOREL 2587   MDA
2 IM NAGY GABOR 2428   HUN 1 : 0 EMİNOV ORKHAN 2254 2327 TUR
3 ARSLAN ERDAL 2017 2065 TUR ½ : ½ POLATEL ALİ 2177 2247 TUR
4 YILDIZAK GÖKSEL 1702 1846 TUR 0 : 1 ÖZTÜRK EMİR 2170 2205 TUR
5 GÜLAY NURİYE AYÇA 1653 1743 TUR 0 : 1 WGM KASHLINSKAYA ALINA 2419   RUS
6 CEVRİN MUHAMMED CEMRE 1855 1952 TUR ½ : ½ KOMUT KAAN 1945 1984 TUR
7 ÖZATEŞ TUNA 1850 2079 TUR 1 : 0 DOĞAN MİRE DENİZ 1825 1917 TUR
8 YASSIBAĞ İPEK ASLI 1499 1650 TUR 0 : 1 AYAN BENGÜ SENA 1549 1699 TUR
9.4 12 DENİZLİ PAÜSA FED 5 - 3 11 BURDUR 90.YIL SPOR KULÜBÜ FED
1 GM GALKIN ALEXANDER 2615   RUS 1 : 0 MİYAK MELİH BURAK 2095 2150 TUR
2 SALEPCİ OSMAN FIRAT 2094 2135 TUR 1 : 0 ÖNEM CEM 1944 2031 TUR
3 OKUŞ MELİH 1992 2064 TUR ½ : ½ BAYIK HASAN 2042 2100 TUR
4 ÖZEN ALİ 1719 1859 TUR 1 : 0 BULDUK İBRAHİM EGE 1833 1935 TUR
5 WGM KHURTSİLAVA INGA 2233   GEO 1 : 0 WIM SEMENOVA ELENA 2215   RUS
6 ERSÖZ BARTU 1918 1991 TUR 0 : 1 IM MAMMADOV ZAUR 2459   AZE
7 ÖZEN BATUHAN 1691 1835 TUR ½ : ½ SABA ZAFER RABİN 1895 2029 TUR
8 DURSUN POYRAZ 1421 1614 TUR 0 : 1 KAHYA GİZEM 1684 1732 TUR
9.5 14 MANİSA SALİHLİ SARDES SPOR KULÜBÜ FED 4 - 4 10 KARAMAN SAĞLIK SPOR KULÜBÜ FED
1 IM RZAYEV BAHRUZ 2425   AZE ½ : ½ IM ENCHEV İVAJLO 2421   BUL
2 AKYILDIZ BARIŞ 1964 2010 TUR ½ : ½ DÖNMEZ YUSUF 2055 2177 TUR
3 GÜMÜŞTAŞ ILGAZ 1841 1886 TUR ½ : ½ KARACAN CAN BERK 1773 1922 TUR
4 AKBULAK ARDA 1501 1620 TUR ½ : ½ ÇAĞLAYAN BENGİSU 1496 1525 TUR
5 AKTİ EZGİ 1483 1648 TUR ½ : ½ TIKIR HAZAL 1668 1792 TUR
6 UYSAL UTKAN ALP 1722 1909 TUR ½ : ½ ÖZ OZAN 1793 1914 TUR
7 AKIN KADİR 1527 1711 TUR ½ : ½ KEREM HALİL ÖZGÜN 1659 1761 TUR
8 GÖKŞEN HİLAL 1518 1426 TUR ½ : ½ KOÇ BERFİN   1433 TUR
9.6 6 BURDUR ÇALLICA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ FED 4 - 4 4 ANKARA TAŞDUVAR SATRANÇ SPOR KULÜBÜ FED
1 GM ABASOV NİJAT AZAD OĞLU 2531   AZE ½ : ½ GM ADHIBAN BASKARAN 2624   IND
2 IM ABDULOV ORKHAN 2348   AZE ½ : ½ DOĞAN ALİ EKBER 2156 2310 TUR
3 METİN MEHMET 2183 2242 TUR ½ : ½ KARAGÖLLÜ AHMET 2084 2158 TUR
4 YELLİGEDİK MURAT 1846 1952 TUR 1 : 0 GÜLER EREN CAN 1530 1637 TUR
5 ŞİMŞEK MELTEM 1731 1787 TUR 0 : 1 WGM SWAMINATHAN SOUMYA 2318   IND
6 ZOR ALBER KADİR 1963 2073 TUR 1 : 0 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 1798 1942 TUR
7 ÇAĞLAR AHMET ATA 1841 1997 TUR ½ : ½ GÜLDEN EGEMEN 1704 1854 TUR
8 İNCECİK ŞEYMA ZEYNEP 1477 1659 TUR 0 : 1 ASLAN LİNA 1535 1547 TUR
9.7 13 ANTALYA DENİZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ FED 4 - 4 16 KARAMAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ FED
1 KÖSE SERKAN 2091 2137 TUR ½ : ½ OLÇUM AHMET 1936 2044 TUR
2 YASİN HÜR 2123 2125 TUR ½ : ½ ERERDEM GANİ EREN 1905 2020 TUR
3 KABAKLI ŞİYAR 1734 1939 TUR ½ : ½ BAL ENES EMRE 1821 1887 TUR
4 TÜRKER TAYFUN   1568 TUR ½ : ½ ELYİĞİT MEHMET   1608 TUR
5 WIM KAZİMOVA NARMİN 2191   AZE ½ : ½ WIM YORDANOVA SVETLA NEDEVA 2101   BUL
6 ÜSTÜNDAĞ NEFİSE MELİS 1549 1607 TUR ½ : ½ EROĞLU ÇELİK   1435 TUR
7 DALGAR HAKKI BERAT 1687 1887 TUR ½ : ½ ERGENE MERTCAN 1647 1777 TUR
8 TÜRKER DENİZ     TUR ½ : ½ ALUÇ BULUT EVRİM 1361 1575 TUR
9.8 22 SAMSUN GERÇEK SPOR KULÜBÜ FED 2½ - 5½ 9 ÇANAKKALE GÖKÇE ADA SPOR KULÜBÜ FED
1 ERİLLİ NECATİ ALP 1926 1842 TUR ½ : ½ GM GENOV PETAR 2460   BUL
2 KOÇ SERKAN 1797 1822 TUR 0 : 1 ALAYBEYOĞLU HASAN 2105 2198 TUR
3 DİNLER ORAL 1795 1767 TUR 0 : 1 DEMİRALP MURAT 2061 2097 TUR
4 İNAN CANBERK 1779 1885 TUR 1 : 0 ÖZOĞLU BERKER 1979 1955 TUR
5 ZAYİMOĞLU MÜNİRE BÜŞRA   1438 TUR 0 : 1 WIM GENOVA LYUBKA 2258   BUL
6 ÖZÇELİK ALİ KAAN 1766 1892 TUR 0 : 1 ÇATALKILIÇ ÖZGÜR 1914 2040 TUR
7 ÖZÇELİK OZAN 1554 1776 TUR 0 : 1 YANAR MEHMET 1670 1836 TUR
8 UZUN BELEMİR 1480 1658 TUR 1 : 0 ÖNCÜ TUĞÇE 1424 1579 TUR
9.9 20 GAZİANTEP SADER SATRANÇ SPOR KULÜBÜ FED 4½ - 3½ 17 ANTALYA 07 DENİZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ FED
1 YALIM SÜLEYMAN 2070 2163 TUR ½ : ½ ÇETİNKAYA VEDAT ALİ 2014 2060 TUR
2 GAZİOĞLU HALİT 1947 2062 TUR ½ : ½ AVCI ADEM 1881 1965 TUR
3 DÖNER MUSTAFA 1749 1932 TUR 1 : 0 AYDIN İSMAİL 1941 2010 TUR
4 BENK TOLGA TUGAY 1759 1878 TUR 1 : 0 DEMİR ZEKİ 1902 1985 TUR
5 ÖZEFE BEGÜM 1396 1562 TUR 0 : 1 WIM UMUDOVA NARGİZ 2210   AZE
6 BACAK MUHAMMED KAAN 2002 2045 TUR ½ : ½ KÜÇÜK DOĞAN 1909 2086 TUR
7 ASLAN HÜSEYİN 1618 1751 TUR 0 : 1 YAYLALI ADNAN DOĞAN 1706 1871 TUR
8 DAİ IRMAK 1558 1695 TUR 1 : 0 CİHANGİR GÜLDEREN 1232 1510 TUR
9.10 18 ZONGULDAK ALAPLI AKTİF GENÇLİK SPOR KULÜBÜ FED 4 - 4 23 DENİZLİ ER-BAKIR KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ FED
1 GM KULJASEVİC DAVORİN 2564   CRO ½ : ½ KART MELİH 1731 1893 TUR
2 IM MİSHRA SWAYAMS 2457   IND 1 : 0 SATICI ÖMER 1563 1833 TUR
3 ZÜHRE KAYRA 2034 1993 TUR 1 : 0 CEMHAN ATAKAN 1490 1620 TUR
4 ULAŞ SONER İLHAN 1841 1918 TUR 1 : 0 GÖDEKDAĞ VEDAT   1431 TUR
5 YALÇIN ÖZGE 1824 1700 TUR 0 : 1 GÜRCAN AYTOLUN 1729 1780 TUR
6 ELDEMİR GÖKSU 1701 1947 TUR 0 : 1 ACAR CENGİZ CAN 1717 1763 TUR
7 ÖZDEMİR SERHAN BERAT 1597 1683 TUR 0 : 1 KARACA CAHİT 1616 1773 TUR
8 AKGÜL BEYZA 1553 1676 TUR ½ : ½ DEMİRELLİ LEMAN 1483 1617 TUR
9.11 21 ORDU AZDUR SPOR SANAT VE KÜLTÜR KULÜBÜ FED 5 - 3 7 ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ FED
1 TEZCAN EMRE 2059 2095 TUR 1 : 0 GM MAGHALASHVILI DAVIT 2515   GEO
2 KAPLAN BAHADIR 1944 1929 TUR 0 : 1 IM AZALADZE SHOTA 2499   GEO
3 FAZLA ÖNDER ZAFER 1800 1872 TUR 0 : 1 KABAN ERHAN 1992 2026 TUR
4 DEMİRKILIÇ KÖKSAL 1631 1744 TUR 0 : 1 ALACA ALİ 1959 1982 TUR
5 KÜÇÜKER AYŞEGÜL   1298 TUR 1 : 0 TIĞTEPE ELİF NUR   1186 TUR
6 AGURLU FATİH SELAMİ 1649 1657 TUR 1 : 0 ULVİ MUHAMMED İKBAL 1758 1751 TUR
7 AYTEKİN MURAT EREN 1780 1740 TUR 1 : 0 YAZICI MUHAMMET ALİ   1330 TUR
8 DEMİRCAN YAĞMUR   1361 TUR 1 : 0 AKYOL SÜMEYYE   1327 TUR
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014