banner_isbank
banner_tsf
GSB_mavi_-1
 

banner_isbank_468

  Save as Excel
TÜRKİYE SATRANÇ BİRİNCİ LİGİ
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnava direktörü : IO ÜMİT KÜÇÜKAHMETOĞLU
Başhakem : IA GÖKMEN MUŞ
Başhakem Yrd. : FA ATİLLA GÜRMEN
Yer : RIXOS OTEL / KONYA
Tarih : 22.06.2014 'den 29.06.2014'e
 
Tur 7 de 27.06.2014 da 15:00 Tur Bitiş Saati: 19:37
7.1 1 KAYSERİ ŞEKER SPOR KULÜBÜ FED 4½ - 3½ 8 HATAY SAMANDAĞ ALTIN PİYON FED
1 GM FEDORCHUK SERGII 2655   UKR 1 : 0 IM SZABO BENCE 2410   HUN
2 IM KANMAZALP OĞULCAN 2441 2411 TUR 1 : 0 IM NAGY GABOR 2428   HUN
3 IM ERDOGDU MERT 2423 2444 TUR 1 : 0 ARSLAN ERDAL 2017 2065 TUR
4 IM ATALIK EKATARİNA 2433 2443 TUR ½ : ½ CEVRİN MUHAMMED CEMRE 1855 1952 TUR
5 IM JAVAKHISHVILI LELA 2474   GEO 1 : 0 GÜLAY NURİYE AYÇA 1653 1743 TUR
6 AKSAKAL BORAN 1622 1740 TUR 0 : 1 YILDIZAK GÖKSEL 1702 1846 TUR
7 YAZICI UĞUR DOĞA 1693 1866 TUR 0 : 1 ÖZATEŞ TUNA 1850 2079 TUR
8 AKSOY AYÇA 1771 1891 TUR 0 : 1 YASSIBAĞ İPEK ASLI 1499 1650 TUR
7.2 3 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR FED 5 - 3 6 BURDUR ÇALLICA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ FED
1 GM VOLKOV SERGEİ 2579   RUS ½ : ½ GM ABASOV NİJAT AZAD OĞLU 2531   AZE
2 FM YEKE SERKAN 2235 2243 TUR 0 : 1 IM ABDULOV ORKHAN 2348   AZE
3 ERŞAHİN BÜLENT 2196 2235 TUR ½ : ½ METİN MEHMET 2183 2242 TUR
4 KÜÇÜMENLER TARKAN 2088 2129 TUR 1 : 0 SÖYEK RAMAZAN 2003 2086 TUR
5 WGM NİKOLOVA ADRIANA 2303   BUL 1 : 0 ŞİMŞEK MELTEM 1731 1787 TUR
6 GÜNDOĞAN CEM 2054 2177 TUR ½ : ½ ZOR ALBER KADİR 1963 2073 TUR
7 KILIÇ EFE MERT 1859 2061 TUR ½ : ½ ÇAĞLAR AHMET ATA 1841 1997 TUR
8 GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1770 1895 TUR 1 : 0 İNCECİK ŞEYMA ZEYNEP 1477 1659 TUR
7.3 15 İZMİR KARŞIYAKA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ FED 3 - 5 2 DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ FED
1 IM ZARKUA DAVİT 2409   GEO ½ : ½ GM IORDACHESCU VİOREL 2587   MDA
2 IM AGHASİYEV KAMAL 2401   AZE ½ : ½ EMİNOV ORKHAN 2254 2327 TUR
3 ÇAPAN OZAN 1927 1918 TUR ½ : ½ POLATEL ALİ 2177 2247 TUR
4 MOLLA ERSEN   1952 TUR 0 : 1 ÖZTÜRK EMİR 2170 2205 TUR
5 NURLU SELİN 1575 1665 TUR 0 : 1 WGM KASHLINSKAYA ALINA 2419   RUS
6 TUNA ALP 1777 1882 TUR ½ : ½ KOMUT KAAN 1945 1984 TUR
7 KESGİN HALİT KAAN 1823 1940 TUR 1 : 0 DOĞAN MİRE DENİZ 1825 1917 TUR
8 ÇELİK AKARSU BENGİ 1418 1614 TUR 0 : 1 AYAN BENGÜ SENA 1549 1699 TUR
7.4 10 KARAMAN SAĞLIK SPOR KULÜBÜ FED 2½ - 5½ 12 DENİZLİ PAÜSA FED
1 GM GRIGOROV GRIGOR GOSHEV 2494   BUL ½ : ½ GM GALKIN ALEXANDER 2615   RUS
2 IM ENCHEV İVAJLO 2421   BUL ½ : ½ SALEPCİ OSMAN FIRAT 2094 2135 TUR
3 DÖNMEZ YUSUF 2055 2177 TUR ½ : ½ OKUŞ MELİH 1992 2064 TUR
4 ÇİRCİ FATİH 2015 1997 TUR 0 : 1 ÖZEN ALİ 1719 1859 TUR
5 TIKIR HAZAL 1668 1792 TUR 0 : 1 WGM KHURTSİLAVA INGA 2233   GEO
6 ÖZ OZAN 1793 1914 TUR 1 : 0 ERSÖZ BARTU 1918 1991 TUR
7 KARACAN CAN BERK 1773 1922 TUR 0 : 1 ÖZEN BATUHAN 1691 1835 TUR
8 ÇAĞLAYAN BENGİSU 1496 1525 TUR 0 : 1 DURSUN POYRAZ 1421 1614 TUR
7.5 9 ÇANAKKALE GÖKÇE ADA SPOR KULÜBÜ FED 2½ - 5½ 14 MANİSA SALİHLİ SARDES SPOR KULÜBÜ FED
1 GM GENOV PETAR 2460   BUL 1 : 0 RZAYEV ASKAR 2148   TUR
2 ALAYBEYOĞLU HASAN 2105 2198 TUR 0 : 1 ÇELİKER YAKUP 2116 2141 TUR
3 DEMİRALP MURAT 2061 2097 TUR ½ : ½ AKYILDIZ BARIŞ 1964 2010 TUR
4 ÖZOĞLU BERKER 1979 1955 TUR 0 : 1 GÜMÜŞTAŞ ILGAZ 1841 1886 TUR
5 WIM GENOVA LYUBKA 2258   BUL ½ : ½ WIM ABDULLA KHAYALA 2233   AZE
6 ÇATALKILIÇ ÖZGÜR 1914 2040 TUR 0 : 1 IM RZAYEV BAHRUZ 2425   AZE
7 YANAR MEHMET 1670 1836 TUR 0 : 1 UYSAL UTKAN ALP 1722 1909 TUR
8 ÖNCÜ TUĞÇE 1424 1579 TUR ½ : ½ AKTİ EZGİ 1483 1648 TUR
7.6 5 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR FED 5½ - 2½ 18 ZONGULDAK ALAPLI AKTİF GENÇLİK SPOR KULÜBÜ FED
1 GM GASANOV ELDAR 2495   UKR 1 : 0 GM KULJASEVİC DAVORİN 2564   CRO
2 ESEN NEJDET 2053 2155 TUR 0 : 1 IM MİSHRA SWAYAMS 2457   IND
3 KOÇ İLKAY 2023 2110 TUR 1 : 0 ZÜHRE KAYRA 2034 1993 TUR
4 ERDOĞAN ANIL BERK 1791 1939 TUR ½ : ½ ULAŞ SONER İLHAN 1841 1918 TUR
5 WGM MIRZOEVA ELMIRA 2241   RUS 1 : 0 YALÇIN ÖZGE 1824 1700 TUR
6 KAMER KAYRA 1800 2019 TUR 0 : 1 ELDEMİR GÖKSU 1701 1947 TUR
7 YILMAZ ADA 1818 1916 TUR 1 : 0 ÖZDEMİR SERHAN BERAT 1597 1683 TUR
8 ERECE ECE ALKIM 1638 1678 TUR 1 : 0 AKGÜL BEYZA 1553 1676 TUR
7.7 13 ANTALYA DENİZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ FED 4 - 4 11 BURDUR 90.YIL SPOR KULÜBÜ FED
1 KÖSE SERKAN 2091 2137 TUR 0 : 1 IM MAMMADOV ZAUR 2459   AZE
2 GÜNER BÜLENT 2105 2125 TUR 1 : 0 MİYAK MELİH BURAK 2095 2150 TUR
3 YASİN HÜR 2123 2125 TUR 1 : 0 ÖNEM CEM 1944 2031 TUR
4 ÖZMEN HALİL NEJAT 1928 1998 TUR 1 : 0 BAYIK HASAN 2042 2100 TUR
5 WIM KAZİMOVA NARMİN 2191   AZE ½ : ½ WIM SEMENOVA ELENA 2215   RUS
6 KABAKLI ŞİYAR 1734 1939 TUR ½ : ½ SABA ZAFER RABİN 1895 2029 TUR
7 DALGAR HAKKI BERAT 1687 1887 TUR 0 : 1 PEKTAŞ YİĞİT 1675 1793 TUR
8 ÜSTÜNDAĞ NEFİSE MELİS 1549 1607 TUR 0 : 1 KAHYA GİZEM 1684 1732 TUR
7.8 16 KARAMAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ FED 4½ - 3½ 20 GAZİANTEP SADER SATRANÇ SPOR KULÜBÜ FED
1 GM ARNAUDOV PETAR GEORGİEV 2457   BUL 1 : 0 YALIM SÜLEYMAN 2070 2163 TUR
2 KARAYEL ATAGÜN 1940 1989 TUR ½ : ½ GAZİOĞLU HALİT 1947 2062 TUR
3 OLÇUM AHMET 1936 2044 TUR 0 : 1 BACAK MUHAMMED KAAN 2002 2045 TUR
4 BAL ENES EMRE 1821 1887 TUR ½ : ½ DÖNER MUSTAFA 1749 1932 TUR
5 WIM YORDANOVA SVETLA NEDEVA 2101   BUL 1 : 0 ÖZEFE BEGÜM 1396 1562 TUR
6 ERERDEM GANİ EREN 1905 2020 TUR 1 : 0 BENK TOLGA TUGAY 1759 1878 TUR
7 ERGENE MERTCAN 1647 1777 TUR ½ : ½ ASLAN HÜSEYİN 1618 1751 TUR
8 ALUÇ BULUT EVRİM 1361 1575 TUR 0 : 1 DAİ IRMAK 1558 1695 TUR
7.9 22 SAMSUN GERÇEK SPOR KULÜBÜ FED 2 - 6 4 ANKARA TAŞDUVAR SATRANÇ SPOR KULÜBÜ FED
1 ERİLLİ NECATİ ALP 1926 1842 TUR 0 : 1 GM ADHIBAN BASKARAN 2624   IND
2 KOÇ SERKAN 1797 1822 TUR 0 : 1 DOĞAN ALİ EKBER 2156 2310 TUR
3 ÖZÇELİK ALİ KAAN 1766 1892 TUR 0 : 1 KARAGÖLLÜ AHMET 2084 2158 TUR
4 DİNLER ORAL 1795 1767 TUR 1 : 0 GÜLER EREN CAN 1530 1637 TUR
5 ZAYİMOĞLU MÜNİRE BÜŞRA   1438 TUR 0 : 1 WGM SWAMINATHAN SOUMYA 2318   IND
6 İNAN CANBERK 1779 1885 TUR ½ : ½ GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 1798 1942 TUR
7 ÖZÇELİK OZAN 1554 1776 TUR 0 : 1 GÜLDEN EGEMEN 1704 1854 TUR
8 UZUN BELEMİR 1480 1658 TUR ½ : ½ ASLAN LİNA 1535 1547 TUR
7.10 19 ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ FED 6 - 2 23 DENİZLİ ER-BAKIR KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ FED
1 YELKEN MUSTAFA 2080 2124 TUR 1 : 0 KART MELİH 1731 1893 TUR
2 ERCAN MEHMET FAHRİ 2013 2038 TUR 1 : 0 SATICI ÖMER 1563 1833 TUR
3 YALÇIN ÖZGÜN 1880 1941 TUR 1 : 0 CEMHAN ATAKAN 1490 1620 TUR
4 ÇİFTCİ ERGİN 1942 2022 TUR 1 : 0 GÖDEKDAĞ VEDAT   1431 TUR
5 ADANMIŞ EZGİ 1531 1664 TUR 0 : 1 GÜRCAN AYTOLUN 1729 1780 TUR
6 ÖZCAN KADİR KUTAY 1557 1709 TUR 0 : 1 ACAR CENGİZ CAN 1717 1763 TUR
7 TEPE EFE CAN 1817 1935 TUR 1 : 0 KARACA CAHİT 1616 1773 TUR
8 ZENGİN HANDE 1616 1742 TUR 1 : 0 DEMİRELLİ LEMAN 1483 1617 TUR
7.11 21 ORDU AZDUR SPOR SANAT VE KÜLTÜR KULÜBÜ FED 2 - 6 17 ANTALYA 07 DENİZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ FED
1 TEZCAN EMRE 2059 2095 TUR 0 : 1 ÇETİNKAYA VEDAT ALİ 2014 2060 TUR
2 KAPLAN BAHADIR 1944 1929 TUR 0 : 1 AVCI ADEM 1881 1965 TUR
3 FAZLA ÖNDER ZAFER 1800 1872 TUR 1 : 0 AYDIN İSMAİL 1941 2010 TUR
4 DEMİRKILIÇ KÖKSAL 1631 1744 TUR 0 : 1 DEMİR ZEKİ 1902 1985 TUR
5 DEMİRCAN YAĞMUR   1361 TUR 0 : 1 WIM UMUDOVA NARGİZ 2210   AZE
6 BÜLBÜL EMRE 1666 1729 TUR 0 : 1 KÜÇÜK DOĞAN 1909 2086 TUR
7 AYTEKİN MURAT EREN 1780 1740 TUR 1 : 0 YAYLALI ADNAN DOĞAN 1706 1871 TUR
8 KÜÇÜKER AYŞEGÜL   1298 TUR 0 : 1 CİHANGİR GÜLDEREN 1232 1510 TUR
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014