banner_isbank
banner_tsf
GSB_mavi_-1
 

banner_isbank_468
2014 Türkiye Satranç Birinci Ligi
Türkiye Satranç 1. Ligi smallBu yıl ilki düzenlenecek olan;  Türkiye Birinci Satranç Ligi 22 - 29 Haziran 2014 tarihleri arasında Konya Rixos Otel Selçuklu  Salonu'nda düzenlenecektir. Kulüpler ana listelerini internet üzerinden 30 Mayıs - 11 Haziran 2014 tarihleri arasında çevrimiçi olarak bildireceklerdir.Çevrimiçi Ana Liste bildirimi için; sistemin kullanıcı adı ve şifreleri kulüplerin bildirilen e-posta adreslerine gönderilecektir.Kulüplerimizin kullanıcı adı ve şifreleri için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine mail göndermeleri gerekmektedir.Ana liste bildirimi için son gün ve tarihin beklenmemesi, olası hata ve eksiklerin giderilebilmesi için önem taşımaktadır.Listelere yapılacak itirazlar için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine yapılacaktır.

DOĞRUDAN DESTEK
* Türkiye Birinci Satranç Ligi için Federasyon tarafından  2.000 TL doğrudan destek  kulübün banka hesabına yatırılacaktır. Kulüpler bildirimlerinde Hesap sahibi (Kulüp Adı), Banka Adı, Şube Kodu, Hesap ve IBAN Numarasını Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine e- posta ile hatasız bildirmek durumundadır. Aksi takdirde doğacak sorunlardan TSF sorumlu olmayacaktır.

KONAKLAMA BİLGİLERİ
*  Konaklamalar Rixos Otel'de tam pansiyon konseptine göre gerçekleştirilecektir (Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve yemeklerde alınacak bir adet soft içecek). Türkiye Birinci Satranç Ligi'nde yer alacak her külübümüzden 10 kişinin 7 gece konaklaması (2 adet Double oda ve 2 adet Triple oda) federasyonumuzca karşılanacak olup 10 kişinin dışında konaklama yapacak olan katılımcılar için günlük kişi başı  ücret yatırması gerekmektedir.Konaklama yapmak isteyen idarecilerin toplam ücreti aşağıda yer alan banka hesabına yatırıp, dekont ve konaklama formunu Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine ve 0312 310 96 20 numaralı faksa 16 Haziran 2014 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.Ücretler konaklama formunda belirtilmiştir. Kulüplerimiz 22 Haziran 2014 pazar günü giriş yapacak olup, 29 Haziran 2014 Pazar günü Ödül Töreni sonrasında çıkış yapabileceklerdir.

xls KONAKLAMA FORMU

 

banka22013 - 2014 Türkiye Birinci Satranç Ligi'nde  kontenjan (10) ve 7 gün üzerinde konaklama yapacak katılımcılar/takımlar ücretlerini aşağıda belirtilen banka hesabına yatırmalıdırlar. Dekontun açıklamasına (Kulübün Adı veya Katılımcı Adı, Birinci Lig ...kişi konaklama bedeli) mutlaka yazılmalıdır.İdareciler/Kafile Başkanları istendiği taktirde banka dekontunu ibraz edeceklerdir.

Banka Detayları:
Türkiye İş Bankası
Ankara Şubesi 4200Şube Kodu
TSF Lisans Hesabı: 593 08 38
 
Turkish Chess Federation © 2014